| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu sunt penticostal.De un an m-am mutat la alta biserica penticostala mai mare.Cant intr-o orchestra.Am vazut o fata de 13 ani in cor.Tot am incercat la inceput sa vorbesc cu ea. Dar eram timid. M`am intalnit intr-o zis cu ea afara.Si I-am zis daca imi da id de mass. Ia mi-a dat id de mass. A 2 zii am vb pe mass. mi`o dat si numarul ei de telefon.Toti imi spuneau ca n-am sanse la ea pentru ca ii bogata si ii fitoasa si nu se uita la orice baiat.Toti acei care au zis sau dat la ea dar fara rost fiindca ea nu-i baga in seama. E o fata foarte matura.Frumoasa,etc.Cam dupa o luna tot vorbeam mai des. Ia la inceput a incercat sa ma combine cu o prietena de`a iei fiindca la acea prietena ii placea de mine. o zis ca atunci nu`si prea dadea cu interesu de mine.Eu nu am vruto pe fata aia, pentru ca eu o vroiam pe ea.Cam 2 saptamana. tot incerca si i-am spus ca eu pe ia o iubesc nu pe prietena ei. Dupa am mai vb cateva zile si am reusit sa fiu cu ea. Dar a trebuit sa fie o relatie secreta.Pt ca mama ei nu era de acord sa aiba relatii de la varsta asta.Am fost cu ea impreuna 1 luna fara sa stie nimeni. Dupa care a aflat maicasa.Maicasa a incercat so desparta de mine dar ia i-a zis ca nu va face asta niciodata. Dupa un timp maicasa ma invitat acasa la ea. Am facut cunostinta toate alea, dupa care trece 3 saptamana. si a vazut maicasa ca ma comport frumos is de treaba si restul. O lasa sa fie cu mine.am fost cu ea din octombrie.Era foarte frumos. povesteam radeam si multe altele.Acum o saptamana mi-a zis ca vrea sa nu`si faca pacate. iar daca umbla cu mine isi face pacate pentru ca la varsta asta o zis ca nu i bine sa umble cu baieti sa se sarute, tina de mana, etc.Nustiu ea mi-a zis ca a ascultat o predica si a vazut ca nu i ibine.si sa razgandit.am vb si cu unchiumio si parinti mei si au zis ca e adevarat.Acum vorbim foarte rar. uite de obicei vorbeam cu ea in fiecare zi. ieri si azi nu a intrat pe mass deloc.Maicasa a zis ca nare treaba ca sunte impreuna dar sa nu faca pacate.adica cum sa am eu o relatie daca nu ma pot saruta si alea. ia mi-a zis ca ma asteapta dar sa o astept si eu. Dar sa ramanem amici.Acum vb foarte rar. pe mass imi cere webul mai pove nu stiu ce.Imi zice ca ii dor de mine si chesti. dar tot nu vrea sa fim impreuna.Si am mai multe intrebari din aceasta poveste.1.Dece la inceput ea a incercat sa ma combine cu prietena ei.2.Cum de a vrut sa fie cu mine dupa(s-a indragostit asa dupa cum am vb cu ea o perioada?)3. Ii place foarte mutl sa se comporte frumos cu toti. sa nu supere pe nimeni si eu is gelos uneori.(dar ea zice sa nu fiu pentru ca nu mar insela niciodata. si are o prietena buna de la scoala.care imi zice mie tot ce face ea. si ca in fiecare zii ii pove numai de mine si chestii). 4. Oare chiar ii este dor de mine.5.Sar putea intoarce peste max 2 ani la mine? 6. Daca ar interveni alt baiat. ea mi-a promis ca nu o sa mai aibe altul cat timp ma asteapta.(s-ar putea sa ma insele cu el) sa nu mai simta nimic pentru mine? 7. Daca maicasa e de acord sa fiu cu ea impreuna si ne lasa. ea de ce n uvrea.sa fim chiar daca n une sarutam si chestii.8.Vorbeste foarte putin acum. Dau funditaaa!:*

2 răspunsuri:
| Pyskiss a răspuns:

Nu esti normallaughing)

| RahheBlue a răspuns:

Depinde daca fata chiar tine la tine, adica te iubeste cu adevarat