| Aditzaa a întrebat:

Deci mi-am luat smartphoneul Samsung Galaxy Y si am niste probleme. nu stiu sa descarc de pe andorid market straight face cum se face? Fac teste big grin
P. S.: Nu miau adus telefonul inca happy Miau spus ca vine luna asta.

2 răspunsuri:
| anonimteiubesc a răspuns:

Iti trebuie o conexiune wireless sau sa ai internet pe cartela.si o sa fie foarte usor, o sa vezi cand vei avea telefonul in fata! big grin

| Username94 a răspuns:

Ideea e ca iti trebuie internet indiferent ca e wi-fi sau data network de pe cartela.Majoritatea aplicatiilor iale de pe Play Store nimic mai simplu iti faci cont pe Google adica de Gmail si de acolo e foarte usor dupa ce iti face update-u