| Ssoonnyy a întrebat:

Deci sa incep...acum cateva saptamani brusc prietenul meu s-a despartit de mine...motivul nu il stiu,si nu cred ca este vorba despre o fata.
Dupa despartire am plecat intr-o excursie cu pretenii si a venit si el,in excursia aceea am stat o saptamana,iar in tiplul acela el avea zile cand se purta f frumos cu mine (venea ma saruta, ma mangaia..intr-o nopate chiar am dormit impreuna..doar am dormit!) dar ziua urmatoare se purat urat facea glume pe seama mea,isi batea joc de mine. dupa ce ne-am intors din excursie tot asa ne intalneam, ne sarutam aproape ca si un cuplu.Dar el imi spune ca "noi nu mai avem sanse impreuna".
Eu ce sa mai inteleg din toate astea? crying

3 răspunsuri:
| stelyii a răspuns:

Cand cineva se poarta frumos cu tine, ai indoieli: "oareii sunt pe plac sau incearca sa se foloseasca de mine intr-un anumit fel"
dar cand cineva se poarta urat cu tine in public si frumos doar cand sunteti voi doi singuri, atunci inseamna k isi bate joc de tine! are ceva probleme la mansarda, este un obraznic. Ignora-l, nu te lasa intimidata de el. Gaseste altul!

| Kinstown a răspuns:

A facut pariu pe tine si cred ca a cam castigat...

| Mita28 a răspuns (pentru Kinstown):

Iti dau dreptate aici