| Marry410 a întrebat:

deci stiu ca un baiat ma place, si acum sunt cu el la dansuri, se uita mereu la mine, sta langa mine acolo si altele..deci eu cred ca ma place! Suntem in aceeasi scoala, in acelasi cartier, si suntem si la dansuri impreuna (ma rog eu cu o prietena), si noi l-am intrebat daca vrea sa plece cu noi de aici din cartier si el a refuzat, si nu inteleg de ce nu vrea sa vina cu noi din moment ce ma place, am vorbit si eu cu el si mie mi-a zis ca nu vrea sa vina cu noi, si a mai vorbit prietena mea cu el si l-a intrebat cum ma vede si el a zis fix asa" bai frate, ea nu e urata, dar faza e ca eu n-am fost niciodata cu o fata mai mica ca mine" diferenta dintre noi este de un an -_-", spuneti.mi si mie ce reiese din replica asta, ca ma place sau ce?/ Si nu inteleg de ce nu vrea sa vina cu noi, si faza e ca si el mi-a zis ca am cam insistat, da totusi daca ma placea nu venea cu noi? Plzz helpp

3 răspunsuri:
| NbhdDaughter a răspuns:

Esti cumva din scoala centrala campina? Si te cheama Stefania?winking

| Marry410 explică (pentru NbhdDaughter):

Nuuu...sunt din Buc

| NbhdDaughter a răspuns (pentru Marry410):

A...ok,scuze