| Hardy410 a întrebat:

Doi "prieteni" de ai mei au spus ca sunt un fraier deoarece sunt într-o relație cu iubita mea de aproape un an și nu am întreținut niciun raport sexual cu ea.
Este imposibil sa fac asta deoarece este minora, are doar 14 ani eu am 17).
Nu vreau sa îi distrug copilăria dar nici sa se râdă de mine gen "virginule"
Sentimentele mele pentru ea sunt puternice și adevărate, niciodată nu voi lăsa să i se întâmple ceva rău. Și ea ma iubește, o arata de fiecare data, mai ales când ma ia în brate și ma sărută ori ma alintă, e asa scumpă

Răspuns Câştigător
| AlexandraMunteanuTpU a răspuns:

"Prietenii" tai sunt fraieri! Iubirea adevarata nu inseamna sex! Daca acei oameni au spus asta, nu merita sa mai vorbesti cu ei

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atunci mai asteapta cumintel macar vreo 3 ani. Daca o iubesti cu adevarat, trec repede. Si schimba-ti anturajul, aia nu sunt prieteni

| mihai69 a răspuns:

OK; dar... care e întrebarea?!?

| Hardy410 explică (pentru mihai69):

Ah... Am uitat sa pun semnul întrebării, greșeala Mea ☺

| Emilian65 a răspuns:

Felicitări! pentru modul cum te comporți cu prietena ta.

| sofisis a răspuns:

Asa si? Care-i baiul? Daca tie ti-e bine cu ea, lasa-i sa vorbeasca. Doar nu o sa te culci cu ea de gura lumii...

| SG1995 a răspuns:

Da au dreptate, chiar esti un fraier.
Serios la 17 ani n-ai dat si tu de una de 15-16.

| HazelEyes77 a răspuns:

Mistocarii aia nu ti sunt sigur prieteni.Nu priveste pe nimeni viata ta intima. E de admirat faptul ca o respecti mult pe iubita si nu i ceri sa faceti sex constiientizand ca e prea mica pentru asa ceva. Se vede ca o iubesti sincer. Nu ar trebui sa ti pese de ce zic ceilalti.

| Rux04 a răspuns:

Nu-i băga în seamă. Nu sunt prieteni adevărați. Nu trebuie să intereseze pe nimeni ce faci tu în viața privată.

| AliTheo18 a răspuns:

Prietenii vorbesc multe, nu ii baga in seama, poate ei inca sunt virgini si se dau mari in fata ta. laughing Daca o iubesti si daca simti ca te iubestec e tot ce conteaza, ai grija sa nu sufere, merita sa astepti sexul pentru persoana iubita, crede-ma. Nu esti un fraier, esti doar un baiat care tine la sentimentele persoanei iubite, esti de apreciat. Stai linistit, nu-ti mai baga in seama prietenii, conteaza cat de fericit te face fata respectiva.

Răspuns utilizator avertizat
| Randomuser2000 a răspuns:

De nu vin eu cu x5 si ti o iau

| Defalucy a răspuns:

De unde Dumnezeu stiu ei ce faci tu!? Da-i incolo!