| anonim_4396 a întrebat:

Doresc să știu dacă atunci când faci sau ți se face sex oral, este obligatoriu să fii curat/proaspăt spălat înainte? De exemplu poți lua microbi datorită urinei rămase acolo? Păreri? happy

19 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu este obligatoriu, cel mai bine te prezinți nespălat. Mai ales pentru partener(ă).

| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

Tu sper ca glumesti aici

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar de întrebarea adresată, nu te îndoiești?
Eu sper ca și intrebarea să fie o glumă, nu doar răspunsul meu.

| Icyyy a răspuns (pentru Ofiintă):

Apreciez ca ai răspuns, chiar și așa ironic. Nu cred ca întrebarea mea a fost înțeleasă sau poate sunt eu de vina ca nu m-am exprimat corect. Ma refeream la faptul ca, dacă de exemplu se face un dus dimineața, iar seara sex, nu nespălat cu lunile cum văd ca s-a mai răspuns pe aici. Doresc sa aflu informații pe partea de sănătate, nu de estetica cum că e ok sa faci oral la cineva cu miros de peste... clar ca nu e, cu toții știm asta. Sper ca am lămurit acum happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"Obligatotiu" nu este nici sa te speli pe maini inainte sa mananci, dar este o recomandare.

Pai normal ca trebuie sa te speli si sa fii curat, asa evii eventuali microbi. Nu zice nicaieri ca esti obligat, in sensul ca puteti face ce vreti. INSA, recomandat si un gest frumos si omenesc, ar fi sa fiti curati si spalati cand faceti asta.

Numai bine! ^^

| Emilian65 a răspuns:

Nu este obligatoriu sa te speli cand faci sex oral dar, este una din regulile bunului simt sa fii curat cand faci sex oricare ar fi natura lui.

| Catrice a răspuns:

Nah,poti sa nu te speli cu lunile, cui ii pasahee hee

| Sofer a răspuns:

Normal ca trebuie să-ți curat și spălat.

| Werrich a răspuns:

Salut! Normal ca trebuie sa te speli, nu doar ca sunt microbi, dar este vorba și de mirosul emanat de zona respectiva (mireasma de fund, secreții)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e obligatoriu. Tu ai face oral unuia care nu s-a spalat jos de cateva zile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un lucru de bun simț sa nu prezinti in gura cuiva cu un penis ce miroase a urina sau brânzică.

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate vrei sa zici miros de peste

| anonim_4396 explică (pentru TFL007):

Nu toti suntem pești, vorbeste in numele tău.

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

I-ati ochelarii daca nu citesti cum trebuie

| TFL007 a răspuns:

Te refuza si pe banii nespalat omule, dar cu o partenera normala de viata

| NevverGhost a răspuns:

Eu nu m-am spalat de 3 zile si inca merge

| DrNemesis a răspuns:

Totul este in regula

| JeanPastrama a răspuns:

Nu stiu draga mea, folosesc acelasi prosop de 2 ani

| RuginosuSilviu a răspuns:

Câți ani ai?