| Ciocolataaaa a întrebat:

Dupa o discutie contradictorie cu o prietena buna am si eu o intrebare adresata mai mult baietilor. Ce parere aveti de fetele energice care rad mereu tare, zic glume, sunt expresive si spontane care topaie mereu si in care au toti incredere?
Preferati o fata de genul sau o fata timida, inchisa in ea?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu inteleg ca tu faci parte din prima grupa dar, toate au o limita. Si atunci totul e o.k.

| Ciocolataaaa explică (pentru neutrino):

Da, intr-adevar o iau pe aratura uneori si exagerez sau injur si na stii ca aiurea arata la o fata injuratul, dar spre surprinderea ta fac parte si din a 2-a grupa. depinde cu cine sunt. daca sunt cu oameni cu care nu am altceva de facut decat sa rad sunt mai rau ca spirtu... dar daca sunt cu oameni inteligenti stau cuminte in banca mea... ideea e ca nu stiu care sunt eu de fapt dintre astea doua

| Vix999 a răspuns (pentru Ciocolataaaa):

Pai parca strigai sus si tare ca tu te cunosti foarte bine pe tine si ca esti realista. Acuma ce faci? Ai dubii? Hai sa-ti explic ceva : in viata nu e bine sa fii la extreme. De aici si tendinta umana de a fi cate putin din tot si nimic concret. Este normal si logic sa te comporti in concordanta cu anturajul in prezenta caruia te afli. Pe de alta parte, faptul ca atunci cand esti cu persoane calme sau cum le-ai numit tu inteligente (desi nu vad legatura intre umor si lipsa de inteligenta ) esti tacuta, nu inseamna ca esti inchisa in tine si retrasa. Cu alte cuvinte, nici nu te cunosti si nici nu stii sa faci diferenta intre cele doua tipologii de persoane. Tu esti prima tipologie clar. Si ca sa iti si raspund concret la intrebare : ode obicei este preferata compania unei persoane bine dispuse, vesele, cu care se poate vorbi usor si cu care poti atat rade cu gura pana la urechi cat si impartasi probleme si pareri.

| Cosmin1I a răspuns:

Prefer o fata timida, o fata care nu se dezvaluie oricui..care se lasa descoperita foarte greu dar totusi lasa de inteles ca vrea sa fie descoperita. Fetele de care zici tu ca *topaie* mereu nu imi ofera incredere deloc si experienta vorbeste :p

| jacko a răspuns:

Care topaie mereu? daca as fi un ciutan si ea ar avea 11 ani.e ok.