| DenissRaba a întrebat:

E adevarat ca daca vezi un film porno cu ochelari VR e ca si cum ai fi acolo cat ca nu poti sa atingi ce vezi?

Răspuns Câştigător
| DorelExpertu a răspuns:

Doar daca ai si casti pe urechi si mana la datorie.

PS:Iti recomand sa faci asta singur acasa, incuiat in camera cu perdelele trase.

Funda?

2 răspunsuri:
| adolfhitler123 a răspuns:

Eu am testat VR dar nu pe filme porno happy Cred că e mai interesant.

| Lexxy001 a răspuns:

Numele meu este Lexx Jones sunt încântat să te cunosc după ce te-ai căutat astăzi profilul tău. Vă rog, draga, vă voi dori să mă contactați în e-mailul meu (lexx0jones233@gmail.com), astfel încât să știți mai multe despre mine.