| kopotoru a întrebat:

e adevarat ca femeile asiatice au vaginul "de-a curmezisul" cum se spune : )))? sau e doar un mit, nu am gasit nimic despre acest subiect in cautarile mele.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evident ca nu, ai invatat si tu la scoala chestia asta, nu trebuie sa cauti nimic. Nu e nici macar un mit, e doar o pacaleala pentru cei mai prostuti sau care nu au putut sa mearga la scoala.

| RAY a răspuns:

Poftim?

| minrest a răspuns:

Nu e un mit, e o aberatie, conformatia corpului uman nici nu permite asa ceva. Habar nu ai de anatomie.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cam cât de prost să fii să îţi treacă prin minte că ar putea fi adevărat?

| kopotoru explică:

Nu, totusi pe forumurile romanesti nu am gasit, dar pe cele din strainatate am gasit si e adevarat acest mit, asta o pot confirma barbatii care au sotii asiatice!

http://www.ign.com/......197960159/

aici pentru cine e curios si stie cat de cat engleza!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru kopotoru):

Ai fost informat gresit. Findca trebuie sa stii ca NU este vorba de femeile din rasa galbena, asiatica, este vorba de martiene. laughing