| Vmvna a întrebat:

TPU! E o poveste destul de lunga. Sa incep. Imi place de un baiat N. care e impreuna cu o prietena C. Cand ei doi s-au despartit N a inceput sa ma tot caute. Am fost cu gasca la un local D. si acolo s-au intamplat multe. Ne-am jucat sticluta si ne-am pupat de multe ori, cand eram doar noi imi spunea sa-l pup pe obraz si multe. Cand am plecat de la D a spus ca ma duce acasa el si sa mai ramanem putin in oras. Am stat cu el 30 de minute si dupa am plecat. Dupa mi-a trimis mesaj ca sa-l bag in seama pe facebook cand ajung. L-am bagat in seama si mi-a spus ca ii place de cineva. Am enumerta vreo 10 fete si randea. Dupa eu i-am spus daca are incredere in mine si a spus ca are dar chiar nu poate sa imi spuna. I-am spus unei prietene A si ea a spus ca sigur ii place de mine daca nu a vrut sa-mi spuna. Azi m-am intalnit cu C si mi-a povestit de ce sau certat etc. Eu cu o fata B (ca sa nu creada ca imi place de N) i-am ajutat sa fie iar impreuna. Cand am mers la localul D impreuna cu ei si altii, am jucat iar sticluta si el nu se juca, statea sa se pupe cu iubita lui C. Mi-au sarit dracii si am inceput sa plang si am plecat acasa. Inainte N imi spusese ca ma duce el acasa si cand m-am dus sa-i spun ca plec a spus ca el mai sta cu C. Acasa am inceput sa vorbim si imi spunea vtm, inm etc. Dupa m-a intrebat daca atunci cand vorbim asa glumim si eu i-am spus ca da. Dupa l-am intrebat daca C i-a explicat cum a stat treaba cand s-au impacat. El a spus ca nu si eu l-am intrebat pai cum de s-au impacat si el a raspuns: O iubesc prea mult!
Nu stiu ce sa fac il iubesc prea mult. Ce sa fac ori sa-l uit ( daca sa il uit spuneti-mi si cum si de ce) sau sa il despart de C ( Daca sa-l despart spuneti-mi cum si de ce)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I)A incercat sa o uite pe C, te-a folosit pe tine.
II)Cum s-a impacat cu C, pe tine te-a lasat balta.
Din I) si II) => ca ai fost ca o roata de rezerva.
Te mai baga in seama ori in semn de mustrare de constiinta, ori va mai avea nevoie de tine.
Uita-l. E pacat sa i te oferi de-a gata.
Intr-un fel, te-ai cam umilit.
Daca il refuzai cu pupaturile era altceva, acum.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Il uiti, o place pe C si chiar daca ii desparti va suferi dupa ea. Ca sa il uiti, il eviti, vorbesti cu el strictul necesar, nu te mai gandesti la el si iti tii mintea ocupata cu problemele tale. iesi cu prietenele etc.

| Vmvna explică (pentru SkyPilot):

Pai faza e ca ma place si pe mine...cred

| SkyPilot a răspuns (pentru Vmvna):

Baietii sunt vanatori, noi le facem pe toate sa creada ca le placem pana cand obtinem ce vrem de la ele.
Deocamdata ti-a aratat ca o place mai mult pe C. Ia-te dupa faptele lui, tu deocamdata nu ai decat vorbe de la el.
Lucrurile astea incurcate nu duc la nimic bun. Il iei de la C, dar nu poti sa ai incredere in el ca peste o luna sau doua nu iti va face si tie la fel cu altcineva. Plus ca nu vei fi bine vazuta de catre colegi, inca o aventura ca asta si vei avea o reputatie proasta.