| Helaw22 a întrebat:

E o URGENTA! Am 11 ani si (stiu ca pare ciudat) dar am inceput sa ma masturbez. Chiar inainte de intrebare m-am masturbat si am simtit o placere enorma. Dar dupa aceea mi-a iesit ceva alb din vagin. Sunt foarte speriata.
Acum intrebarile mele:
1. Ce este chestia alba?
2. Pot ramane insarcinata?
NU VREAU CHESTII DE GENU: ESTI PREA MICA... SAU ETC. RASPUNDETI-MI LA INTREBARI REPEDE VA ROG!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Poate fi secretia lubrifianta, sau secretia care este produsa in momentul orgasmului
2.) Categoric ....NU.
Multa sanatate!

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca nu intra sperma, nu ai cum ramane insarcinata.

| Andreeush a răspuns:

1. Secreție produsă de vaginul tău.
2.Imposibil.
Nu ești normală, ar trebui să te ocupi de școală.

| Helaw22 explică (pentru Andreeush):

Fac si asta? Ms pentru raspuns

Răspuns utilizator avertizat
| DanyDav a răspuns:

1- daca nu miroase urat, este o secrectie normala, se intampla de fiecaredata cand te masturbezi sau doar in anumite perioade?
Se intampla sa ai chiloteii unezi si fara sa te masturbezi?
2 - fara sperma nu ai cum sa ramai insarcinata, mai ales ca banuiesc ca inca nu ai intrat la menstruatie.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Fetele se pot masturba? Wtf? Cum rolling on the floor

| DevilRock a răspuns:

Eu mă întreb ce o să faci cand o să ajungi pe la 17 ani laughing

| AndreiZH a răspuns:

Nu stiu care e faza cu lichidu alb poate e ceva eliberat de vagin pentru lubrifiere sau chesti de genu si n-ai cum sa ramai insarcinata pentru ca nu ai sperma in vagin