| Master2001 a întrebat:

e urgent asta!
Dacă prietena mea mi-a facut blowjob si dupa la ejaculare am sters cu un șervețel umed de pe ea sperma, dar mana sau degetele mele nu au intrat in contact cu ea. Și după i-am introdus degetul in vagin, care sunt sansele sa ramana însărcinată? Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

0 (ZERO). Sarcina se poate forma doar in urma unirii celor 2 nuclee, existente in OVUL si SPERMATOZOID. Este foarte posibil ca in momentul acelui blawjob fata sa nici nu fi fost in perioada fertila si din acest motiv sa NU existe nici teoretic si nici practic posibilitatea de se forma o sarcina. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar fi fost mai normal sa-i faci si tu un oral, ca sa o satisfaci in acelasi fel cum te-a satisfacut ea?
Macar nu risti sa o infectezi cu mainile murdare si nici sa o lasi insarcinata.

| Mkeynes a răspuns (pentru Violleta2022):

Spune niste prezervative bune

| ywar a răspuns:

Puteti sa fiti mai penibili de atat? De ce mama dracului nu i-ai dat-o direct si rezolvai problema?

| LupuMia a răspuns:

Daca spui ca nu ai atins sperma DELOC sunt sanse 0, da daca ai atins si era in perioada fertila posibil cel putin 1%, daca dupa ce ai atins o a trecut ceva timp si apoi i ai introdus degetul in vagin, e posibil sa nu pentru ca spermatozoizii nu traiesc prea mult in mediul extern.

| Master2001 explică (pentru LupuMia):

Păi nu am atins o deloc. Știu asta. Și după m-am sters de haină, si dupa am dormit vreo 40 min eu cu ea. Și doar dupa i l am introdus.
Totusi mersi mult mult mult

| Violleta2022 a răspuns (pentru Master2001):

Opa...tocmai ti-a iesit porumbelul din gura!

"acum 3 ore | Bogdan_Adrian_1993 explică (pentru LupuMia):
Păi nu am atins o deloc. Știu asta. Și după m-am sters de haină, si dupa am dormit vreo 40 min eu cu ea. Și doar dupa i l am introdus.
Totusi mersi mult mult mult"

Bravo, pana la urma i l-ai si introdus, ceea ce este perfect pentru o sarcina, ca tocmai s-a scurs sperma in vaginul ei!
Sper sa nu fie in perioada fertila, ca ramane imediat insarcinata!