| Yasmin875 a întrebat:

Este adevărat că băieții își aleg iubita după sâni si fund? Dacă de exemplu vedeti o fata frumoasă la față și deșteaptă dar fără forme.Ati refuza să aveți o relație cu ea?
P.S.:Nu este vorba despre mine.Eu sunt foarte dotata.laughingMulte persoane mi-au spus că am un fund obraznic.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi chiar culmea prostiei/ignorantei, ca un baiat/barbat, cult, educat si catusi de cat scolit sa aiba in consideratie/in vedere "ambalajul" in defavoarea continutuuil si astfel sa se ghideze dupa niste repere fizice care se vor dovedi a fi mai mult sau mai putin... vremelnice. laughing

33 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna!
Nu e cazul sa te simti coplexata din cauza asta, chiar daca te lauzi singura si zici exact contrariul.
Cand zici "obraznic" te referi la faptul ca nu e asa atragator sa fure priviri si probabil vrei o confirmare care sa ateste ca baietii nu pun asta pe primul loc cand e vorba de o relatie.
Afla ca unii se uita la aspect, altii nu.
Sa nu intelegi acum ca nu ar conta aspectu fizic, dar nu 100% cum probabil cred unii!

| Yasmin875 explică (pentru ROB3RT89):

Eu arat foarte bine la corp.Toti băieții de pe strada se uita după fundul meu.Nu sunt complexata.Am întrebat doar.Eram curioasa daca doar asta vor băieții de la o fata.

| Yasmin875 explică (pentru ROB3RT89):

Mănânci c*cat.Pun pariu că dacă mi-ai vedea curul te-ai excita instant.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Yasmin875):

La cum te exprimi, imi dau seama.
Imi dau seama si ca ai 13-14 ani de ai curiozitati de genu.
E bine ca recunosti ca ai un posterior mare, nice!
Dar e rau ca ai un iq poate mai mic decat numarul de la adidasi sau temeperatura din camera happy

| Yasmin875 explică (pentru ROB3RT89):

M-ai jignit.Ai zis că am curul nasol.M-am enervat.Eu am 17 ani și am media peste 9 la școală.Eu sunt deșteaptă.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Yasmin875):

La desen si la sport, te cred!
Daca tie ti se pare asta o jignire si mai pretinzi ca esti si desteapta, insemna ca esti ok, in lumea ta.
Doar ca majoritatea intrebarilor si raspunsurilor te contrazic!
Imi place ca plangi ca un copil, stiam ca vei reactiona asa dupa modul cum ai pus problema.

| OMFGConrad a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu ești atât de deșteaptă precum crezi.

| Yasmin875 explică (pentru ROB3RT89):

Eu la romana am media 9, la psihologie am media 10, la franceza am media 10 etc.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Yasmin875):

Baravo,roaga-ti profesoara sa-ti dea un whiskas happy

| Yasmin875 explică (pentru ROB3RT89):

Eu nu mănânc mâncare de pisici.laughing

| BogdanDavidZ a răspuns (pentru Yasmin875):

Am o colega care are media 10 la matematica si la romana, dar ea nu stie sa se descurce in viata de zi cu zi. Si ma refer ca are o gandire proasta si i-a niste decizii foarte proaste..Degeaba inveti ca un robot cand tu nu esti in stare sa te descurci.

| Yasmin875 explică (pentru BogdanDavidZ):

Eu învăț logic.Niciodata nu am învățat cuvânt cu cuvânt.Nu sunt robot.

| 27RedJohn24 a răspuns (pentru Yasmin875):

Trimite-mi poze in privat ca sa-ti dau o nota in privire cu cat de dotata esti big grin.
Si raspunsul la intrebare e ca eu ma uit dupa față sa fie frumoasa iar restul si mediu e ok, o accept big grin

| mihai69 a răspuns:

Doar nebun să fiu s-o refuz - mai degrabă m-aș simți privilegiat să am o relație cu o astfel de fată.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Da, mai ales ca atunci merg pe strada vad fix inteligenta oamenilor.

| PersonajFictiv a răspuns:

Cam multe detalii despre curul tau.
Nu as refuza, conteaza sa ma inteleg eu bine cu ea.
Daca ar fi cea mai frumoasa fata si ar fi o proasta care nu stie ce e cu ma'sa, ce rost ar avea sa stau cu ea? Oricum nu ma intelege, deci n-ar avea sens.

| Necunoscut112 a răspuns:

Hai frate, nu mai catalogati aiurea. Vad pe strada si grase, si urate, si strambe, si slabanoage cu iubiti. Daca barbatul e stas, e normal sa fie cu o femeie frumoasa si cu forme, in rest, astfel de preferinte sunt nejustificate si deseori, nerealizabile.

| octav005 a răspuns:

Eu nu cred asa ceva. pai si iarna daca ar fi. nu am vedea nici fund si nici sani.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

La mine nu e cazul. Doar sa nu fie urâtă cu spume. Sincer mă interesează mai mult caracterul unei persoane.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiWeisz a răspuns:

Nu, ma uit la fund si la sani daca am chef de ea doar pentru o noapte (bine, hai 2). Daca vreau ceva mai serios, ma intereseaza ce are in cap, cum gandeste, daca e desteapta etc. Nici nu cred ca am avut vreo prietena pana acum cu sani mari laughing Cu fund mare, da, dar sani, nu prea. Hmmm, interesant.

| Yasmin875 explică (pentru AndreiWeisz):

Sunt cam putine fete cu sâni mari.Majoritatea fetelor care îi au mari au silicoane.

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu chiar, cunosc destule cu sani mari, dar nu sunt tocmai prea destepte laughing

| OMFGConrad a răspuns:

Băieții, da.
Bărbații, nu.

| Eduard196 a răspuns:

Față, sani, fund, un fel de a gandi si de a fi asemanator cu al meu, cam asta. Ca si daca e dotata dar are o fata nasoala nu ma intereseaza fata

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Eu nu vreau sa fac dragoste cu un bat... vreau si eu sa am ce atinge, o tata, o buca, ceva acolo de care sa ma tin laughing))))))

Răspuns utilizator avertizat
| tudorhit a răspuns:

Lauda de sine nu miroase a bine.

| Anisia15ana a răspuns:

În general băieții aleg o fata dupa forme.( nu toți)
Cei tineri..se gândesc doar la sex..mna.
Cand se vor maturiza vor înțelege că nu asta contează, contează o fata /băiat care să-ți fie alaturi si la bine si greu.
Norocul unui băiat poate fi sa le aibe pe amândouă: )).

| anor a răspuns:

Daa foarte adevarat ca isi aleg prietena dupa dotatii dar si fata joaca un rol foarte important mai important decat cat de tunata e

| Alina198 a răspuns:

Asculta la mine, toti baietii dupa asta se iau. Si cei care spun ca nu e adevarat involuntar o fac.

Sfatul Meu? Incearca sa iti scoti in evidenta partile corpului ce le ai pe gustul tau nu al lor (evident ca le va place si lor )
Sper ca te-am ajutat pup

| AlexxVladdd a răspuns:

Nu neaparat, dar e destul de important si aspectul chiar daca ipocritii vor spune ca doar sufletul conteaza