| Cineva797406016386 a întrebat:

Bună tPu (este o întrebare pentru băieți) ce ați face dacă ați vedea un grup de 16 fete pe o pajiște și voi ați merge la o distanță 500 metri drept înainte de ele și le-ați vedea, ce ați face? V-ați duce la ele să vă băgați în seamă cu ele, ați sta ascunși undeva să vedeți ce fac sau v-ați continua drumul?

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Mna... toata lumea are experienta sa gaseasca un grup de 16 fete pe o... pajiste?! Ma rog, daca scenariul ar fi fost real, mi-as vedea de drum; nu ma vad, pe viitor, sa hartuiesc ploade plictisite de pe pajisti, yk laughing

| Cineva797406016386 explică (pentru LPCTSTR):

Ah da am uitat să spun dacă ar fi și super frumoase și acolo ar fi locul lor de întâlnire pentru diferite activități

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Normal ca\ merg sa ma gab in seama cu ele si sa facem sex pe camp in stil ciobanesc

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru LPCTSTR):

Cat de bleg sa fi sa ratezi asa oportunitate? sa inteleg ca faci parte din categoria barbatiilor numiti "SCLAVUL SOTIEI"?

| Cineva797406016386 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Da cum ar fi să se întâmple mâine ce am zis eu aci și numa vrei dintr-o dată să mergi cu un prieten la o plimbare pe pajâște și să vezi fix 16 fete, dar culmea să vă cheme pe voi doi la ele să mergeți la ele, ce fain ar fi

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca ar indraznii vreun baiat sa se bage in seama cu 16 fete, ca ar iesii batut mar dintre ele.

| LoveSleep a răspuns:

Le-aș număra din 15 în 15 minute să văd dacă nu s-a rătăcit vreuna.

| Sofer a răspuns:

As merge la ele. Sunt nu mai al vostru fetelor. laughing

| LPCTSTR a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Sclavul sotiei se aplica daca as fi avut sotie... pana sa am eu una este cale lunga.
In schimb, eu ii spun "realitate", dincolo de scenarii fanteziste, realitatea nu este nici macar pe langa.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Cineva797406016386):

Man, scenariile fanteziste sa stii ca nu ajuta cu nimic, poate o erectie si aia rara, insa nu le vad scopul.