| Noname1465 a întrebat:

Buna TPU.Este o situatie mai complicata,pe care nici eu nu o inteleg sincer.Umblu cu un baiat de 2 anijumate (nu este o relatie) .Am avut o relatie la inceput si dupa aia am renuntat a mai fi impreuna.Am trecut peste multe impreuna si este prima mea dragoste.Ultima data mi-a zis e mai bine sa fim amici ,nu ne potrivim .Am inghitit-o si pe asta ,iar la scurt timp ne-am certat.De o luna jumate vad ca nu ne-am mai certat,de obicei el era cel care se supara,am vazut ca chiar a mai lasat de la el.El a venit azi la mine si am petrecut toata ziua impreuna (pana >acum)8- si ne-am sarutat.El vine zilnic la mine,nu de fiecare data ne sarutam dar macar ne strangem in brate de fiecare data.Ar putea sa isi bata joc de mine si sa nu simta nimic pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Shtrumpfy a răspuns:

MasterYoda, bã avortatule. E un site in care intrebi sau dai raspunsuri. Fata a cerut un sfat, o parere, o opinie. Daca nu stii, ramai dracu' pã retard.com. [da`mi si mie funda ca lumea oricum continua cu comentarii]

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Cu siguranta simte ceva pentru tine, altfel nu ar mai veni la tine. Dar daca spui ca va vedeti aproape zilnic,de ce nu va mai dati o sansa? Binenteles, inainte de asta trebuie sa existe o discutie serioasa.Daca spune ca nu va potriviti, atunci ce mai cauta la tine? ar cauta fata potrivita in alta parte.Ceva, ceva isi doreste si el, dar probabil va este teama la amandoi. Oricum eu nu cred ca isi bate joc. Dar mai exista si posibilitatea de a nu simti nimic pentru tine, si atunci cand nu are cu ce sa isi piarda timpul, vine la tine ca stie ca nu il lasi. Oricum, bafta multa!:*

| MasterYoda a răspuns:

Da si vine la tine ca sa aiba de unde pleca acasa...
un intelept a spus: "cu cat gandesti mai mult, cu atat apar mai multe probleme care nici nu exista"
ce ne intrebi pe noi? avem fete de mama omida?

| larisuca90 a răspuns:

S-ar putea pentru ca ti se pare ca totul este un mare vis care nu se mai termina...deci ar putea sa isi bata joc de tine

| andradapocris92 a răspuns:

E posibil dar se poate sa simta cu adevarat ceva...pfff sunt fel si fel de tipuri de baieti. Asa deci sa incepem cu inceputul:
1. Ai apucat sa il cunosti in anii astia?
2. Cum se comporta in preajma ta( e stresat, rade, e fericit iti spune mereu iubita cat de mult te iubesc vai vai chesti de genul sau este putin mai retras)
3.Am o relatie de 6 ani si imi place sa verific in general, verific persoana pe mess an parola(lui), am acces la telefonul lui. Asa deci nu stiu daca te-am ajutat cu ce ai vrut tu sa afli dar sper cat de cat ti-am oferit ceva informatii.BAFTAhappy