| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat de care imi placee si l-a intrebat o prietena daca vrea sa fie cu mine. si a spus nu! Dar faza este ca si inainte sa il intrebe fata aceea si acum se tot uita mult la mine. Odata ne-am uitat unu`l la altul timp de 5 min. Si daca stau cu un alt baiat se uita urat! Ce inseamna? Funda! Multumesc pentru. cei care imi rasp!

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

oh go on nu stiu ce sa zic... dar mai bine il uitiwinking

4 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Sincer, eu cred ca ati placut acelasi baiat in acelasi timp.

| lovefan a răspuns:

Buna:* Pai, uite care e parerea mea: nu a fost o decizie tocmai buna sa ii spui ca vrei sa fii cu el prin intermediul unei prietene. Doar pune-te in locul lui: tu i-ai fi spus pe loc,, da'' unui baiat care a venit la tine, asa, din senin, sa te intrebe daca vrei sa fii cu prietenul lui? Cel mai bine ar fi sa inveti sa te descurci tu singura, sa te duci la el si sa ii vorbesti deschis. Este posibil sa te placa si el, si crede-ma, va aprecia mult mai mult faptul ca sti ce vrei si ca esti capabila sa vorbesti tu cu el despre problema aceasta decat sa afle asta de la o prietena. Cine stie, poate baiatul a crezut ca fata respectiva minte, si e si normal, nu are dovezi clare. Vorbeste tu personal cu el, ai incredere ca va iesi mult mai bine. Muuulta bafta! love struckwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spun din toata inima...
E o prostie ca o fata sai ceara prietenia unui baiatwinking
ce-l putin asa mi se pare happy

| farcasgiulia a răspuns:

Eu cred ca totusi ii place de tine, dar nu este sigur ca vrea sa fie cu tine. Stai linistita.am trecut prin asta, va vrea in curand sa fie cu tine. Poate totusi, vrea sa it faca o surpriza.