| AdrianAdy16 a întrebat:

Buna TPU este vreo fata care doreste >prieten?:Am 16 ani si nu sunt pretentios la fetebig grin
.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da bunica vrea, o vrei, este tînără arată bine la cei 78 ani.

| Chriistos a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Asta voiam sa scriu si eu frustrated laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă treaz nu eşt ipretenţios la fete, bănuiesc că la o beţie, când îţi scad standardele în materie de scorburi, ţi-ai pune-o şi cu un pepene găurit.

| zxzx a răspuns:

Barbatul perfect.

| bObby123 a răspuns:

Woodenpints91 te-ai uitat la filmu ala " tabara de majorete"? sau ceva de genu? laughing

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Ieşi afară din casă şi foloseşte-ţi "papagalul" la vrăjit fete.wave

| Luiza45 a răspuns:

Deci tu vrei o prietena pe care s-ar putea nici sa nu o cunsti..si intrebi pe TPU..am numai un cuvant. disperat

| SkyTz a răspuns:

Adica t multumesti cu orice ochelarista... ciudat. scuze cati zic dar esti cam patetic

| MEMBRUNOU2012 a răspuns:

Add la, blizzard_l0ve.