| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Eu am 19 ani și sunt într-o realitate de jumătate de an cu iubitul meu care are aceași vârstă ca mine. Noi ne iubim și toate cele dar, când suntem la el sau la mine acasă singuri când începem să ne sărutăm el îmi pune mana pe sâni și în zona intimă și mă mângâie. Îl las că doar e iubitul meu. Dar de ce credeți că face asta?

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Vrea sa te determine sa ceri tu sa faceti sex.
Ai fi mai fericita daca ai resoecta planul Creatorului si te- ai impmica sexual doar duoa casatorie. Daca chiar va iubiti, cadatoriti- va.

| Holiday a răspuns (pentru ania):

1 Corinteni 14:34

"34 Femeile să tacă în adunări, căci lor nu le este îngăduit să ia cuvântul în ele, ci să fie supuse, cum zice şi Legea."

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă vrea să pună și altceva, nu numai mâna.

| mihai69 a răspuns:

Realitatea asta în care sunteți voi doi e cumva una paralelă?
Nu de alta, dar la 19 ani, în secolul XXI m-aș aștepta să știi ce vrea un băiat de la o fată.

| Sofer a răspuns:

Vrea sa te excite sa te faca sa te simti super bine.

| Goete a răspuns:

Troll

| ywar a răspuns:

Esti intr-o alta realitate decat cea a zilelor noastre.
Si la spovedanie Alexa Visarion le soptea vorbe dulci enoriaselor. acum lasa-l sa o bage si el putin, ca doar d-aia te pipaie. Putin sexulet si pe urma isi ia zborul la alta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca vrea sa faca sex cu tine de ce crezi, sînii si vaginul sunt zone erogene care cresc placerea sexuala o intensifica pana la orgasm

| Andrei0003 a răspuns:

E pe bune întrebarea de la final sau e troll?