| Cristiana_Serban_1993 a întrebat:

TPU eu cu iubitul meu avem FB comun dar doar el are parola mea.
Vi se pare normal? Si daca ii scriu in privat nu raspunde.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

FBI? Schimba-ti parola.

| Dismally a răspuns:

Normal, el trebuie sa poata vedea cu cine si ce vorbesti, tu poti merge pe incredere big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... CIA ce crede despre asta?

| SasukeCS2 a răspuns:

Cere-i si tu parola lui. Daca nu ti-o da probabil vorbeste si cu alte fete si poate te si inseala.

| IAR a răspuns:

Se scrie Facebook sau prescurtat FB si nu FBI, iar in legatura cu iubitul tau probabil este un idi*t si dai cu praf de mers ca sunt atatia baieti buni pe lumea asta.