| numerandom17 a întrebat:

Buna TPU happy
Eu si cu prietenul meu am fost certați în ultima vreme..si astăzi am vorbit puțin despre situație..si înainte de culcare mi-a scris: "te iubesc indiferent ❤ ". Ce credeti ca a vrut să zică? Ca ma iubește indiferent ce ar fi..sau ca ii sunt indiferenta..nu mai stiu ce sa cred.
Va rog ajutati-ma cu o părere

7 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Daca tu te intrebi asa ceva e clar ca nu-l meriti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce intelegi tuuu...
Ma rog, sa nu fiu nesimtit, se referea ca te iubeste indiferent de ce se intampla.

| Alicezzz a răspuns:

Ca te iubeste indiferent de situatie si indiferent de ce va fi pe viitor!

| RaduCadar a răspuns:

Crede ca esti insarcinata, si ii este teama sa devina tata.

| numerandom17 explică (pentru RaduCadar):

Vorbim aici de o relație între adolescenți xD

| uncopiltampit a răspuns:

Voia sa iti zica "Te Iubesc Indiferent Daca Ne Impacam Sau Nu" asta voia sa zica, dar greu cu limba romana!

| Anonim973 a răspuns:

Nimeni nu poate stii ce gandeste. Intreaba-l fara suparare si alte prostii, daca te iubeste, ti-o va spune. Bafta!