| Marya_7001 a întrebat:

Eu sunt o fire mai timida atunci cand vine vorba de baiatul pe care il plac, iar acum doua zile am inceput o relatie cu un baiat, iar problema este ca si el este la fel de timid. Inca nu ne-am vazut pentru ca este plecat din oras, dar nu stiu ce sa fac si cum sa ma comport atunci cand ne vom intalni daca nu preia el initiativa ( ceea ce nu cred ca va face). Noi doi nu prea suntem apropiati deoarece vorbeam mai mult pe mess si prin mesaje, sau ca doi prieteni normali si nu stiu ce o sa fac atunci cand il voi revedea ca si iubit. Puteti sa ma ajutati cu cateva sfaturi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MissLove a răspuns:

Hmmmm.
Pai. pentru inceput dul intr-un loc unde te face pe tine sa te simti confortabil. unde stii ca poti conducewinking
#2. Prima intalnire este mereu dificila, si trebuie sa fii cat mai spontana.
#3. Lasa timiditatea.
#4. Poti vorbi cu el chestia asta. straight face sa ii spui ca esti cam timida! nu este absolut nimic rusinos chestia asta! ba chiar unii baieti apreciaza asta la o fata!winking
#5. Lasa-l pe el. stie el ce sa facawinking chiar daca tu il stii timid. dar cine stiesmug. happy
#6. Lasa-te purta-ta de val love struck si o sa vezi. ca totul va fi bine. '

Daca ai nelamuriri da-mi mesaj pe privat:*
Sper ca te-am ajutat love struck
fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| sfermo_2773 a răspuns:

La prima intalnire cu prietena mea eu am fost mai timid decat ea, am fost cu ea undeva langa o padure cu iarba am stat pe o patura si cand m am asezat jos i-a s-a pus la mine in brate si m-a sarutat, atunci am ramas socat si am inchis ochii. Sfarsit.