| mateiutz a întrebat:

Bună TPU, fac dragoste cu iubita mea de aproximativ 8/9 ori pe noapte (3 pachete de prezervative) și când se termină mă roagă să facem fără. Și simt că nu mă mai odihnesc cum trebuie și a doua zi eu trebuie să mă duc la muncă. Am incercat să las obiceiul acesta dar nu se poate. Am 19 ani și ea 17... Există ceva, pastile, medicamente care m-ar putea ajuta să trec peste acest obicei prost? Sau ar trebui sa merg la un psiholog

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai rar cu sexu altfel mori cu inima, macar nu acumulezi grasimi in vene si nu te ingrasi

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ai avut parte de prea mult ghinion atunci cand ti-ai gasit o iubita nimfomana care in scurt timp te va stoarce ca pe o lamaie. Este fi indicat sa participe la cateva sedinte de consiliere efectuate de un psihoterapeut sexolog. :D
Citeste raspunsul care a fost transmis urmatoarei intrebari :
https://www.tpu.ro/......ra-sa-fac/
Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Sr fi bine sa consultati amandoi un psiholog. Inainte de psiholog incercati sa micsorati numarul actelor sexuale din timpul noptii. Cred ca 1-2 acte sexuale pe timpul noptii ar fi cel mai bine.

| Fatamuntilor a răspuns:

DE cand a face dragoste cu iubita e,, un obicei prost''?
NORMAL ca te simti prost!
Mai rarit-o si voi, ca nu au intrat zilele in sac! o singura data pe noapte e sufiicent. Vointa va trebuie, nu pastile.
Dar stai asa;
voi stati impreuna?
MAI puteti dormi seprat!

| LoveSleep a răspuns:

Ma bucur ca ai specificat ca folosesti 3 pachete de prezervative la 8/9 ori pe noapte ca sa mai calculam si noi ceva, ca ni se atrofiaza creierul de la intrebarea ta.

| mateiutz explică (pentru LoveSleep):

Mai ales ție, îți lucrează toți cei 10 neuroni pe care îi ai.

| LoveSleep a răspuns (pentru mateiutz):

Ai mei 10 ii bat oricând pe ai tai 20.

| Sofer a răspuns:

Fai mai puțin sex.

| mentholinks a răspuns:

Ciudat eu fac 16 ore sex pe zi si suntem amandoi fresh.

| Glenky a răspuns:

Ce trolllaughing)