| giuliaelena666 a întrebat:

facusem sex cu iubitul meu de cateva ori, la inceput nu folosea prezervativul iar atunci cand simtea "ca trebuie sa ejaculeze si-l punea, doar ca mi-e frica sa nu cumva sa fi intrat totusi sperma in vagin, eu i-am pus intrebarea daca s-a intamplat asta si el a zis ca nu si-a dat drumul in mine.Sunt foarte speriata pentru ca de la ultima tura ma mananca p***a si anusul(sper sa nu fie nimic grav si sa dispara dupa cateva imbaieri)si sunt si constipata dar greturi nu am. Nu ma pot duce la ginecolog, de asta va intreb pe voi poate stiti. Rog seriozitate, multumesc.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Neaparat mergi la medic, in afara de mîncarimile din vagin ce alte simptome ai scurgeri ceva? Ai luat o infectie cu transmitere sexuală, trebuie antibiotic, nu merge numai cu îmbăieri, iar referitor la constipatie ai facut cumva si sex anal? Sau doar normal, pentru constipatie ia niste dulcolax ca sa poti iesii afară(în concediu cum spune reclamalaughing Ce varsta ai? Multa sanatate si numai sta asa, mergi la medicul ginecolog.

| Violleta2022 a răspuns:

Binieinteles ca poti ramane gravida, daca ai facut partideconsecutive de sex neprotejat in perioada fertila, chiar si fara sa ejaculeze, atata vreme cat exista deja sperma pe teava, de la partida recedenta, care s-a scurs in vagin, imediat cum a fost reintrodus.
Pasarica te manaca deoarece ai o infectie, atat vreme cat ai facut sex vaginal si anal, tranporatnd fecale din anus, in vagin.
Mergi al ginecolog sa-ti dea tratament!
Oricum, un test corect de sarcina, se poate face DUPA 21 de zile, de la ultima partida sexuala!

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai mâncărimi, înseamnă că ai luat ceva infecție sau micoză (foarte posibil la sexul fără protecție). Nu trece doar cu spălături, mergi la medic!

| giuliaelena666 explică (pentru mihai69):

Cu ce ar putea sa-mi treaca?

| mihai69 a răspuns (pentru giuliaelena666):

Nu știu, eu sunt inginer. Întreabă un medic!

| sofisis a răspuns (pentru giuliaelena666):

Cu tratament prescris de medic in functie de natura bolii sexuale pe care ai contactat-o. Daca esti suficient de mare sa faci sex, esti suficient de mare sa fii responsabila si sa te duci la doctor.

| Andreeush a răspuns:

Probabil ai o infecție.
Ar trebui să mergi la un medic, lasă rușinea.

| Crackman a răspuns:

Ce viata plina de durere o sa ai de la infectie

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E de la sexul neprotejat.
Trebuie sa mergi la ginecolog.

| GouDidodino a răspuns:

De ce nu te poti duce la medic? Sigur si luat vreo ciuperca, din ceea ce reiese că unul din voi nu a fost prea "cuminte"

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

De ce nu te poți duce la medic? Eu zic ca alta solutie nu ai