| Yonutz_8580 a întrebat:

Fata pe care o plac a zis sa o iau in brate (in fiecare zi aproape). Noi am fost certati iar eu ia-m spus ca o iubesc iar dupa ce ia-m zis a inceput sa ma ia in brate.Azi am intrebat-o daca iubeste pe cineva din scoala si a raspuns negativ. Dar cred ca ma place.Cum ii spun sa fie iubita mea? Funda+vot la restul.

4 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Pai normal ca nu te iubeste, fi atent a iubi nu e acelasi lucru cu a placea. poate te place ft mult, e indragostita de tine, dar asta nu inseamna si ca te iubeste, e cale lunga pana a iubi.
ia`o unde intr un loc reetras si sarut`o, sau pur si simplu cand o iei in brate ii soptesti la ureche "vrei sa fi iubita mea?"

bafta:*

| misterioaѕa a răspuns:

Pai fa rost de nr sau id-ul ei...simplu.iar daca nu faci asta repede o s-o pierzi.

| kittiecat a răspuns:

Pai ii zici ca o placi si o intrebi daca vrea sa fie cu tine. ce amre scofala?

| Simmy a răspuns:

Ii spui ca o consideri speciala si daca ar vrea sa iti acorde o sansa. sa stii ca imbratisarile sunt mai speciale ca saruturile, saruturile avand o tenta sexuala, iar imbratisarile sunt mai mult de dragul acelei persoane.