| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voua va plac baietii cu barba?

16 răspunsuri:
| lizy12iul a răspuns:

Nu prea, dar nu asta conteaza la un baiat, daca are barba sau nu, conteaza felul lui de a fi si cum te trateaza, barba poate fi rasa, dar caracterul greu il schimbi, asa ca data viitoare cand te mai uiti la un baiat sa nu il mai caracterizezi dupa cum are parul facut sau daca are barba sau ce fel de haine poarta, poate e un baiat de nota 10000 si poate ii lipseste doar putin gust, da-i o sansa! :*

| OnlineZ a răspuns:

Da si oe mine ma incanta baietii cu putina barba.II fac mai maturi si mai interesanti. Asa ca daca si tie iti plac ai gusturi bunewinking

| kRedhead a răspuns:

Nu, dar am prietene carora le plac.

| Duucu a răspuns:

Nu,da mie-mi plac fetele cu barba. *fap*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce, tie iti plac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu imi plac TOTI baietii cu barba, gen: tipu' ala are barba, imi placelaughing). Adica, trebuie sa imi placa el, nu barba lui big grin.
Daca unui baiat ii sta bine cu barba, imi place, daca nu, prefer fara barba.
Insa, majoritatea baietilor le sta mai bine cu barba pentru ca par mai maturi, mai masculini...
Insa, "mai important" decat barba este caracterul lui...

| ???? a răspuns:

Nu, deloc.

| dana12848 a răspuns:

Depinde daca e ca a lui mos craciun nulaughing

| AlexandraCris a răspuns:

Depinde de barbă laughing

| Lavii007 a răspuns:

Da, dar nu barba de preot laughing)

| Barbiiiedoll a răspuns:

Eu una sunt inebunita dupa cei cu "cioc" laughing)!happy

| Irinα a răspuns:

Noooo

| AnonimaAntonia a răspuns:

Nu!

| okyokyhsf a răspuns:

Da, de ce nu? Coteaza asa tare cum arata?

| elena99c a răspuns:

Mie imi plac big grin. Bineinteles, nu conteaza doar barba...