| bybuu13 a întrebat:

Help me plss... sunt cu un baiat de o luna si ceva el imi spune ca ma iubeste si chiar dovedeste asta si eu il iubesc dar nu stiu de ce nu vreau sa mai fiu cu el si nu am nici un motiv sa ma despart de el ( el este din scola mea ) si nu as vrea ca dupa ce ma despart de el sa ma injure prin scoala si chestii de genul asta cum a facut cu fosta lui prietena ( noi avem amandoi 13 ani ) mda si mai este o problema laughing l-am inselat dar a fost dintr-o prostie cu un coleg de clasa el (colegu) aflase ca sunt cu el si spune ca el este amantu si etc si ca sa ma lase in pace i-am spus bine ma bine cum zici tu eesti amantul meu apoi dupa ce am iesit de la ore m-a sarutat norocul meu a fost ca nu nea vazut nimeni (eu acum am rupt orice fel de relatie cu asa zisul amanat) laughing Deci eu vreau un motiv pentru care as putea sa ma despart de prietenul meu... plss help DAU FUNDA SI VOT :*

Răspuns Câştigător
| serendipity8300 a răspuns:

E simplu ii spui ca nu-l mai iubesti ca nu simti nimic pentru el. a fost frumos cat a tinut, dar toate sunt trecatoare. e vina nu ai fost destul de pregatita pentru o relatie. si e prea bun pentru tine.

5 răspunsuri:
| radugolgolut a răspuns:

Ii zici ca nu te satisface, ba chiar mai mult nici macar cand te tine de mana nu iti mai provoaca orgasmlaughingfunda?laughing

| clauphotograph a răspuns:

E logic 1 la mana nu stiu daca o sa inteleaga ca pana mea e mic...2 la mana ii spui clar ca nu te atrage si decat sa va certati sau altele mai bine ramaneti prieteni buni si nu sti niciodata ce se poate intampla pe viitor...si e urat sa-ti faci o relatie gen din sc bloc sau cartier finka mereu vor exista vorbe barfe si rautati

| clauphotograph a răspuns:

E logic 1 la mana nu stiu daca o sa inteleaga ca pana mea e mic 2 la mana ii spui clar ca nu te atrage si decat sa va certati sau altele mai bine ramaneti prieteni buni si nu sti niciodata ce se poate intampla pe viitor si e urat sa-ti faci o relatie gen din sc bloc sau cartier finka mereu vor exista vorbe barfe si rautati

| bybuu13 explică:

InFeRnO sa stii ca ai mare dreptate foarte multa lumea vrea sa ne desparata mai ales fosta lui prietena care vrea sa se impace cu el laughing si heii el nu stie ca l-am inselatbig grin

| Nicolee000 a răspuns:

Hmm, poti sa-i zici ca acum nu-ti arde de relatii, ai probleme familiare, l-ai inselat (inca o data), e prea bun pentru tine big grin sau comportate in asa fel incit el sa te lase. succes happy