| Andreeastefi21 a întrebat:

I-am facut un hand job prietenului meu, a ejaculat la baie, ne-am spalat amandoi cu apa si sapun, peste jumatate de ora el s-a mai spalat o data si s-a dat cu dezinfectat, apoi m-a masturbat el pe mine, mentionez ca eram in perioada fertila, el a urinat dupa ejaculare si dupa ce s-a spalat nu si-a mai atins organele genitale. Este vreo sansa de sarcina? Cat timp pot trai spermatozoizii dupa ce te-ai spalat pe maini cu apa si sapun?

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

Pai dacă te-a masturbat cu degetele si s-a spălat nu are cum sa mai fie spermatozoizi pe mâna. A dat și cu săpun clar ca au murit direct, 100%, deci n-ai de ce sa îți faci grijiwinking

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu pot trâi astfel.

| Freya1 a răspuns:

Trebuie să înțelegi si sa te documentez ca pentru a rămâne însărcinată este nevoie de contact sexual nu labareala.
Dacă ai contact sexual cu un băiat si nu te protejeze atunci exista sanse de sarcina.Si chiar si atunci exista posibilitatea sa nu rămâi.

| Emilian65 a răspuns:

Stai linistita, in situatia prezentata de tine nu poti sa fii gravida.

| Sofer a răspuns:

Șanse 0 de sarcina.

| Goete a răspuns:

Spermatozoizii nu pot trai nici in contact cu aerul.
Dar exista sansa sa fii ramas insarcinata, la fel cum a ramas Fecioara Maria