| Gabitu698 a întrebat:

Buna TPU! I-am spus crush-ului meu ca o plac si a zis ca nu sunt aceleasi sentimente. Acum ma simt nasol. Mai suntem si prieteni apropiati si nu pot sa uit pentru ca mereu ma intalnesc cu ea si nu stiu ce sa fac. Ce pot sa fac? Sa mai incerc sa fiu cu ea? Niste sfaturi? Mersi

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu as inceta sa mai fiu prieten cu ea, asa, din orgoliu. Dar asta sunt eu, salbatic...asta nu inseamna ca tu trebuie sa faci ca mine.

| danbnz a răspuns:

Credeam ca ai 13 ani cand ai zis de crush dar vad ca ai 21.
Vezi-ti de viata ta, e plin pamantul de fete.

| Gabitu698 explică (pentru danbnz):

Chiar am aproape 13

| alexalx1234 a răspuns:

Dă-i block peste tot și aia e. Dacă erai genul de băiat rău te voia 100%.

| ZyRRe a răspuns:

Dacă a zis clar fata că nu, e nu. O să ai sentimentul ăla nașpa maxim o săptămână, după trece de la sine.