| ImiPlacMexicaniiXD a întrebat:

Buna TPU! Ideea e ca 3 baieti ma plac, primii 2 isi fac sperante, imi trimit mesaje constant si vor o relatie serioasa cu mine, dar cel mai mult imi place de al 3 lea care e mai rece cu mine. Si sunt foarte indragostita de el. El mi-a trimis mesaj, ne-am cunoscut și am început sa vorbim, ne-am și văzut in oraș la el, și-a făcut timp pentru mine, flirta cu mine, m-a sărutat și am simțit 1000 fluturi in stomac, a fost pervers ce-i drept și ma atingea pe fund pe strada in văzul lumii, dar in mall ii era rusine sa ma ia de mâna pentru ca "era prea multă lume". El mi-a spus ca e timid, dar e pervers in același timp, iar când am ajuns acasă mi-a spus ca ii pare rau ca e asa, dar ma iubeste. Chiar îmi doresc sa fie ceva serios între noi. El e la facultate (de fapt începe intr-o luna) și poate nu prea are timp de vorbit cu mine, dar ceilalți baieti își fac timp pentru mine oricum si ma întreaba dacă ne vedem. La început mi-a spus ca vrea o relație serioasă, dar el nu îmi arată asta deloc și raspunde greu la mesaje. Și totuși nu e nimic cu care l-am supărat, am fost drăguța mereu, am ras impreuna, ne-am distrat. Din punct de vedere fizic arat bine, sunt drăguța cu toți și pozitivă. Totuși dacă imi spune ca ma iubeste de ce faptele nu vorbesc? De ce nu as fi eu o prioritate pentru el sau nu prea are interes fata de mine? E singurul baiat care ma tratează asa și singurul de care sunt cu adevarat atrasa.
Adevarul e ca am făcut twerk pentru el si poate a crezut ca sunt vreo ușuratică, dar chiar îmi doresc o relație cu el si țin la el si ne sta asa bine impreuna. Ce ar trebui sa fac? Își pierde interesul sau e trecător? Și vreau sa mentionez ca e zodia varsator. Oare ma place cu adevarat sau se preface? Va rog sa ma ajutați

Răspuns Apreciat de Editori
| Xpressurself a răspuns:

Cred ca stii deja cu care iti pierzi vremea pe degeaba si cu care ai toate sansele sa fii fericita cu adevarat.
E momentul sa alegi intre imaginatia pe care ti-o provoaca unu pe care il doare in cot si realitatea concreta si tangibila a celui/celor care chiar simt ceva pentru tine.
Cu cat te trezesti mai repede cu atat ai mai multe sanse sa ai parte de o relatie fericita.

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Valeleleu domnisoara...te joaca pe degete baiatul. imi place abordarea lui la facultate va avea gagicii cu duiumul, pe el il asteapta o studentie de vis in care va rupe paturiile caminului...el va uita de tine instant

| Violleta2022 a răspuns:

El vrea de fapt sex si numai sex, nu o relatie serioasa, deoarece tot comportamentul lui asta spune.
Daca ai chef de sex si numai sex, atunci esti invitata lui, dar nu te astepta la sentimente de iubire si respect, fiindca nu cred ca-i genul care are sa ti le ofere, daca nici macar in prima zi cand v-ati intalnit nu a fost capabil sa se comporte ca un om normal, civilizat si cu bun simt.
Personal cred ca este un smecher, care se prezinta cu masca de timid.
Faptul ca nu te-a tinut de mana in mall, nu este pentru ca ar fi timid, ci pentru a evita sa-l vada si alte fete ca este deja intr-o relatie.

| alexalx1234 a răspuns:

Te vrea doar în patul lui că după să îți dea papucii și să se laude cu asta. E genul de băiat rău după care sunteți toate înnebunite. Nu merită să stai după unul ca el. Zodiile nu au nicio treabă cu toată situația asta.