| buburuza_7398 a întrebat:

sad Ieri am facut dragoste cu prietenul meu si nu a putut sa se controleze si si-a dat drumul in mine. Eu una iau anticonceptionale (karissa) la recomandarea medicului pentru a-mi regla ciclul... dar mentionez ca aseara eram si la ovulatie sad (mi-am calculat azi) si acum nu stiu daca m-au protejat sad. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dc nu v-ati protejatcrying, acum o sa va treziti cu un plod plangacios la usasad

| Rebecca a răspuns:

E simplu. asteapta o saptamana si fa-ti test.
Teoretic ar trebui sa te protejeze si in perioada ovulatiei, dar au si o marja de eroare.

| ionutzz2590 a răspuns:

Cred ca da