| anonim_4396 a întrebat:

Imi cam place de o colega, sunt in clasa 9, imi e colega de la liceu, as incerca sa o combin, dar daca nu imi iese, poate ma fac de ras in clasa si ramane o amintire urata tot liceul cand o vad pe ea.
Voi ce ziceti? Ce sa fac?

Răspuns Apreciat de Editori
| CristinaEllena a răspuns:

Dragostea nu face pe nimeni de ras. Nu te gândi că nu iti iese, Doar încearcă, nu trebuie să faci vizibila abordarea ta, stai cu ea mai retras fata de ceilalti colegi, ieșiți după ore doar voi 2 sa va cunoasteti si in afara programului școlar. Nu trebuie să știe toată lumea că iti place de ea, nici tu nu va vizibil lucrul asta păstrează totul doar pentru tine si pentru ea. Nu te gândi că va rade cineva de tine, gândește te ca poate vei reusi, si vei avea tu de castigat. Baftă!?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu cine vrei sa o combini?