| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU imi place de o fata este in aceeasi clasa cu mine am vorbit pe mess si m-a intrebat cum o consider si am zis draguta timida etc si i-am spus ca mi-a placut de ea inainte dupa s-a suparat pe mine si a pus o prietena sa ma intrebe in prezent daca o mai plac sau nu CE ZICETI MA PLACE SAU NU? la scl..se intoarce spre mine se uita si cand intorc si eu capul imi zambeste in pauze vine langa mine sare pe banca si CE FACII?:*CEVA D GENU CE CREDETI...

Răspuns Câştigător
| adelaadelaadela a răspuns:

Da logic ca te place... parca nu ar fi destul de evident. si ti-o spun sincer in calitate de fata. daca iti faci curaj si ii spui ce simti pentru ea si te refuza insista pentru ca se vede ca si ei ii place la fel de mult de tine, cu toate astea ia-o usor nu te grabi ca fata mare la maritatlaughing. succes:*!

1 răspuns:
| missme90 a răspuns:

E clar ca ii place de tine daca s-a suparat cand i-ai spus ca "ti-a placut de ea inainte"... cu alte cuvinte, acum nu iti mai place. de aceea si-a pus si prietena sa te intrebe