| Dya963 a întrebat:

Imi place de un baiat.dar si lui de mine. Am intrat pana acum de 2 ori pe el pe facebook sa vb si totul a fost ok.dar el nu a intret pe mine niciodata. vorbeste cu mine doar face to face. Si acum nu stiu ce sa fac sa incep eu sa vorbesc cu el? Ma tem sa nu par obsedata sau ceva de genul.
Funda :*

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Normal ar fi sa il intrebi ceva, sa sune ca un ajutor? Si mai ales daca e si ceva la care el sa se priceapa.Tu ai ceri sfatu si el o sa inceapa sa bata campii daca e ceva despre care ai place sa vorbeasca.Asa nu o sa pari obsedata si o sa vorbiti mai mult!

| gingergirl1 a răspuns:

Sti cum m-am imprietenit eu cu prietenul meu?laughing
I-am vorbit numai despre fotbal, l-am dat pe spate, clarr rolling on the floor love struck

| Dya963 explică:

Am uitat sa specific: nu suntem impreuna..suntem doar la inceput ni nu prea vorbim despre dragoste sau asa ceva big grin

| La1n a răspuns (pentru Dya963):

Incearca sa vb cu el sa afli cei placebig grin