| Scurtu_Ionela_1993 a întrebat:

imi place de un baiat de mai bine de un an. vorbeam cu prietena mea si l-a adaugat din greseala in conversatie. si ma intrebase daca era vorba despre el. a spus ca o sa vorbim astea fata in fata. ( vorbim doar pe retelele de socializare, niciodata asa ). si-a batut joc de mine. si ne-am certat ( am fost impreuna cu el 1 luna ). cum sa ii spun ca il plac?

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă și-a bătut joc de tine, tu de ce îl placi? Nu dă doi bani pe tine, așa că renunță. Găsește pe cineva care să te prețuiască și să te iubească.

| Floryflorentia a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Are dreptate Madara

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu te place, ii esti indiferenta. Cum ati fost impreuna o luna din moment ce nu v-ati vazut? Asta numesti tu relatie? Cauta-ti un baiat care sa te doreasca cu adevarat, sa uble dupa tine cu limba scoasa. Acesta nu te vrea pe tine.