| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, imi place de un baiat si el ma place doar ca este putin mai mare, eu am 17 iar el 20 si marti o sa ne vedem si mi-a zis sa ne vedem in masina si sa ma duca intr-un loc unde nu este nimeni sa facem prostii, doar ca eu i-am zis ca nu vreau sa o fac de acum si doar sa ne atingem atat nu mai mult si mi-a zis ca imi da si un tricou de ale lui. Sa am incredere ca ma aduce inapoi cu masina? Sau nu?

15 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu te duce

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De adus, te aduce, dar după ce te-a sedus. Dar se pare că abia aștepți.
Vorba vine.
- Tu Mărie, ești virgină?
- Încă nu.

| Emilian65 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu mergeti intr-un loc unde nu va vede nimeni si sa faceti prostii.

| CodrutElian1990 a răspuns:

O fata face plangere la politie ca a fost violata.
Politistul o intreaba:
- Cum il cheama pe cel care te-a violat?
- Nu stiu, ca abia ne-am cunoscut.
- Unde s-a intamplat?
- In padure la Baneasa.
- Si cu ce ai ajuns acolo? intreaba politistul.
- Cu masina lui, raspunde fata.
- Ce numar?
- Ah, ce numar!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ca te aduce inapoi cu masina, da, dar ca se rezuma doar la atingere, nu cred.
Un soricel a observat ca aiesit soarele si a iesit din gaura inundata sa se usuce. La intrarea in gaura l-a asteptat pisica. Asta il inhata imediat.
- Pisicuta draga, nu ma manca asa ud, lasa-ma sa ma usuc si apoi ma mananci.
Pisicuta il lasa, iar soricelul, tusti in gaura.
Morala: Multi promit pana ajung la gaura.

| Goete a răspuns:

"sa ma duca intr-un loc unde nu este nimeni sa facem prosti" - daca te duci, numai prosti puteti face, ca pentru destepti trebuie alte seminte

| Jany123Jane a răspuns (pentru Goete):

rolling on the floor) ei vor prosti, nu prostii. Sunt cuminti.

| AliGab a răspuns:

Daca vrei sa fi violata, poate si de mai multi, du-te. Dar daca nu iti surade ideea mai bine stai linistita si nu mai crede tampenii debitate de tampiti

| alexalx1234 a răspuns:

Ce e in neregula cu tine? Chiar nu iti dai seama ca ala vrea doar sa ti-o traga? Iti place de proful de sport, iti place de un baiat din liceu si de inca un tip care vrea doar sa te violeze. Incep sa cred ca esti doar un troll.

| Goete a răspuns (pentru alexalx1234):

Si de unde stii ca ea nu vrea?

| Goete a răspuns (pentru alexalx1234):

Violul e cand Ea nu vrea.
Ti se pare tie ca nu vrea?

| Byb2001 explică (pentru Goete):

Nu vreau, doar ne atingeam ca i-am zis nu mai mult, dar nu ma mai duc

| Goete a răspuns (pentru Byb2001):

Mergi cu idea de doar va atingeti, dar pe parcurs o poti schimba. Si exista si riscul ca el, fiind excitat, sa forteze lucrurile.

| timidu89 a răspuns:

Nu! Cred ca are de gand sa te violeze.