| ElenaMaria4545 a întrebat:

Buna TPU.Imi place de un baiat tare mult, de 2 ani.La inceput vorbea mult cu mine, plecam impreuna de la scl si intr-o zi m-am hotarat sa-i zic ca il plac.El mi-a rasp ca ma place si el si mi-a propus sa fim impreuna. Dupa 4 luni au intervenit parintii mei si a trebuit sa ma despart de el.El a devenit din ce in ce mai rece cu mine si in prezent abia ca imi mai vorbeste.Prietenii lui il tachineaza de fiecare data cand sunt pe langa ei si el de fiecare data cand trece pe langa mine ba ma atinge pe spate ba in fuga ma zgarie.Eu ce sa cred? Oare ma mai place?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar el ti-ar putea spune daca si in ce masura te mai iubeste. Ceea ce este insa sigur, este faptul ca ai ramas in inima lui. Prima iubire nu se uita niciodata, amintirea rezista peste timp pana la moarte.

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul s-a plictisit de tine, lucru absolut normal si e pacat sa se streseze din cauza unei fete a caror parinti se baga in relatia lui, baiatul este la varsta la care trebuie sa strabata cat mai multe cearsafuri

| Emilian65 a răspuns:

Aceste semne arata ca el vrea sa aiba o relatie cu tine.

| sofisis a răspuns:

Problema e alta, daca te place inca, parintii tai vor interveni iar?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu a avut limita de distanta fata de persoana ta, invocata de o instanta juridica, deci putea sa-ti prezinte semnale de interes, ca te mai atinge asa din cand in cand probabil e un semn de amicalitate. Omul e jucaus si vrea sa se simta bine...

| SalamandraIubitoare a răspuns:

Hmmmm... 1.De ce a intervenit parintii tai. 2.Intreaba-l cand nu este cu "prietenii" lui. 3.Cred ca ar merge sa-i faci si tu ceva(in sens sa-l tachinezi). Sper ca te-am ajutat.

| ElenaMaria4545 explică (pentru SalamandraIubitoare):

Pt ca imi scazusera notele.