| Katherina99 a întrebat:

Imi place enorm de mult un baiat si nu stiu cum sa-l fa sa ma remarce si sa ma placa, niste sfaturi va rog multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Daca e vb de remarcat in ceea ce priveste baietii uite niste trucuri sau smecherii pe care poti sa le aplici.Cam toti baietii se uita la o fata daca o plac si aici vb de cum arata.A arata nu e neaparat nevoie sa fi frumoasa la fata de pica dar sa aiba de toate din fiecare.Noi avem obiceiu si daca avem iubita sa zicem "frate ai vazut-o pe aia cum era imbracata :mama ce bunaciune, etc.Pe de alta parte poti sa incepi prin a te interesa cam ce ii place respectivului si incearca sa fi mai deschisa si nu genu de fata intepata care vb doar cu cine are ea chef.Baieti urasc fetele care isi dau aere pentru ca au ele impresia ca arata bine si asta le confera cine stie ce statut.Fi populara! Apoi el trebuie sa aiba anumite pasiuni asa ca afla care sunt acelea.Incearaca sa il suprinzi placut intr-o discutie despre asta si o sa vezi ca el singur o sa te bage in seama data viitoare.Apoi daca nu poti fata in fata incearca pe chat.Cere-i sfatu legat de ceva din ceea ce ii palce lui sa faca sau se pricepe si o sa se ofere voluntar imediat ca sa arate ca el stie sa faca acel lucru si se pricepe.Apoi poti sa ii spui ca si tu ai aceleasi pasiuni ca si el, surprinde-l si sigur o sa te remarce. Daca vezi ca te cauta e clar ca esti pe drumu cel bun. Poti sa incepi sa ii faci complimente dar asa mai subtil :gandesti frumos, sti si eu cautam un baiat care sa gandeasca ca tine, nu ti se pare ciudat ca ne potrivim atata de mult. Apoi daca sa zicem ruleaza un film poti sa spui :ma gadeam sa ies in oras ca e premiera la cineam dar prietena x nu poate si uite ca stau acum in casa si nu am ce face.Bine ca poate sa nu aiba timp sa iasa cu tine dar in mod normal daca te place cat de cat o sa zica sa mearga el cu tine. Fara sa vrei si fara sa observe ai obtinut intalnirea. Apoi poti sa vb cu el multe si sa vezi daca e asa cum ai sperat sa fie.Pt ca poate sa iti placa de cineva dar cand vezi ce caracter infect are te lipsesti crede-ma! Poti sa faci si chino cu el daca vrei, atingeri subtile sa te faci ca iti e frig si iti dai seama daca si el vrea o relatie cu tine sau nu.E destul de simplu dar depinde si de tine cat esti dispusa sa risti.macar fa cateva din ceea ce ti-am spus si sigur o sa vezi ceva imbunatatiri. seara faina.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să te remarce el, salută-l!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Personalizeaza un tricou cu numele lui.