| Mary265 a întrebat:

Imi place sa citesc povesti de dragoste. Puteti sa imi spuneti cateva? Reale sau chiar povestile voastre de dragoste? Fundaa

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Hm, voi impartasi eu una cu tine:

Totul a inceput intr-o zi de vara.Prima oara a fost dis de dimineata, cand arcuita printre degetele mele gemea usor.Era super elastica dar si rigida in acelasi timp.Tot incercam sa o pun in diferite pozitii dar nu se lasa cu una cu doua, dorea cu tot dinadinsul sa`mi arate ca ea conduce situatia.Cu un ultim efort am reusit sa o imping in gaura si sa o fac sa se linisteasca.Si uite asa mi-am pus sireturile la ghete.

Pe la pranz, eram intr-o situatie duala.Eram fierbinte si lipit de pielea ei rece.Ii atingeam fiecare denivelare.Stropi de transpiratie curgeau pe amandoi din cauza placerii.Cautam orice crapatura de care sa ma pot agata si sa nu mai alunec de pe ea, in jos.Si uite asa mi-am infipt pioletul in peretele stancii la jumatatea muntelui.

Spre seara am ajuns in varf si ea ma astepta acolo.Frumoasa asa cum mi`o imaginam cu mainile intinse dornica sa ma imbratiseze.Ne`am strans in brate si am sarutat`o cu foc contopindu`ne intr-o singura fiinta.Din pacate pentru mine prietena mea a venit si mi-a dat o palma, se simtea inselata.Si uite asa am ajuns la crucea de pe varful Caraiman.

| aleku22 a răspuns:

Buna mary?

| WalkerAW a răspuns:

O carte super e DIVERGENT(1)
alta e INSURGRNT(2)
si DIVERGENT(3)
Sunta carti super, eu le-am citit, sunt o triologie(volume in serie)
FUNDA?