| Mihai1765 a întrebat:

imi puteti da niste aparate de ras electrice bune ca sa te razi la penis? Am incercat cu big-ul da vreau sa vad cum e si cu un aparat de ras si cu crema depilatoare, ma gandesc ca nu e foarte bine pentru ca contine destule chimicale si ma pot irita, deci daca ati putea sa imi faceti cateva recomandari.laughing

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In magazinul ''Dedeman'' am vazut o gama larga de aparate de barbierit (de ras), dar si de tuns/de epilat precum si trimere electrice, care se preteaza perfect la activitatea precizata in prezenta intrebare.
https://www.dedeman.ro/ro/aparate-de-barbierit/c/1357

| Bozgi200 a răspuns:

Eu folosesc Philips one blade, dar daca nu ai grijă te tai. Nu il am nici eu de mult timp, sper ca ii mai descopăr altele.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand crema epilatoare pe scrot sau penis, pentru ca poti fii alergic si poti ramane cu arsuri chimice grave, pe oragnele genitale.
Taie-ti parul publian si lasa epilatului penisului, ca nu te afecteaza sa urinezi sau sa ai sex, mai ales ca trebuie sa inveti a folosii prezrevativul, la absolut toate partidele sexuale.

| mihai69 a răspuns:

De dat, nu îți dau, dar poți să-ți cumperi singur.
Eu folosesc un Remington.