| nebunatica_2307 a întrebat:

Buna TPU:*
imi puteti da si mie un site cu tv online? sau un site unde sa desc in pc tv gratis? plss am mare nevoie

2 răspunsuri:
| FriendsShow a răspuns:

Televizoarele.com iti trebuie sopcast care il poti lua de aici http://sopcast.en.softonic.com/ apoi iti mai trebuie internet explorer fara nu merge nu merge pe mozila sau chrome... daca vrei site de meciuri sportpenet.com si la fel iti trebuie sopcast dar daca l-ai instalat pe ala e bun si dai acolo la ce meci vrei sa te uiti si dai link 1 2 depinde daca vrei sau nu sa te uiti la meciuri... daca nu uitate pe televizoarele.com funda? vot?:D