| Ioanaaa93 a întrebat:

Buna TPU sad In data de 27 febr mi-a venit menstruatia, prin 6-7 s-a terminat. Insa, in data de 10 febr am intretinut relatii sexuale neprotejat. Baiatul NU a ejaculat in mine.
E posibil sa raman insarcinata din cauza lichidului seminal ? Multumesc anticipat !

6 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna!
Stai linistita.Nu ai cum sa ramai insarcinata ( si eu am trecut prin asta), dar mai bine pe viitor v-ati proteja:*

| Mus1k a răspuns:

Nu. Din moment ce persoana masculina nu a ejaculat in vaginul tau nu exista sanse sa ramai insarcinata.

| Mus1k a răspuns:

Din moment ce nu a ejaculat in tine nu ai sanse sa ramai insarcinata.

| gazza01 a răspuns:

Din cate stiu eu NU e posibil... Acum na, daca nu'ti vine menstruatia timp de 1 luna inseamna ca ai ramas :* Bft! Funda?:*

| Original1992 a răspuns:

Nu cred...

| theforce a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar citisem undeva si de un lichid care este eliberat inaintea spermei...in consistenta avea apa, dar e posibil sa aiba si spermatozoizi.Propun sa va protejati, si sa nu mergeti pe ghicite
1+1=3 (daca nu folositi protectia)