| Lllllll01 a întrebat:

In dimineața aceasta am avut o scurgere alba, lipicioasa, in cantitate mica. Nu mi s-a mai întâmplat. Am avut ovulație pe data de 16 martie, iar menstruația am avut-o de pe data de 28 februarie până pe 4 martie. Relații sexuale neprotejate nu am avut. Știe cineva din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Secretiile sunt produse cu scopul de a fi mentinuta atat umezeala cat si cu rolul de a curata vaginul. Este absolut normal sa existe acele secretii pe intreaga perioada a ciclului menstrual. Sanatate!

3 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

Este normal nu iti face griji

| An89 a răspuns:

E perfect normal, stai linistită.

| RalucaGinecolog a răspuns:

Buna, poti intra pe pagina mea sa vorbim sa iti ofer un sfat moldovan.raluca.104