| LoveAngel223 a întrebat:

In mai anul acesta am avut o relatie cu un baiat iar dupa 1 luna ne-am despartit din cauza ca eu nu prea tineam la el, inca tineam la un baiat pe care l-am iubit 4 ani... iar acum cu fostul meu prieten suntem cei mai buni.sau am fost, acum cand baiatul pe care l-am iubit a inceput sa-mi dea semne ca ma place fostul meu prieten vorbeste foarte sec cu mine, nu mai suntem prieteni asa de buni, tin sa precizez ca sunt prima lui iubire, nu stiu ce sa fac, baiatul pe care l-am iubit eu 4 ani este si el la randul lui prima mea iubire si am sperat ff mult ca vom fii candva impreuna, iar acum cand visul mi se inplineste imi pierd un prieten. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| andra_9015 a răspuns:

Ar trebui sa fii cu baiatul pe care l-ai iubit 4 ani pentru ca din ce ai spus, cu siguranta ar fi o iubire adevarata.iar celalalt baiat nu poate da cu piciorul prieteniei pentru asta, decat daca este un prieten fals.nu irosi sansa asta de a fi cu cineva care chiar te iubeste.iar baiatul cu care ai fost in mai, daca chiar iti este un prieten adevarat, se va bucura impreuna cu tine ca esti fericita alaturi de persoana iubita.mult succes.happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Flory_8193 a răspuns:

Waw.ce dur mai vb PIMP.chiar mai speriat.laughing.la tine toate fetele sunt c****
fatoo ramai cu cel pe care il iubesti. daca pierzi un prieten ce se intampla? daca il pierzi vine altu' in locul lui.ai grija ce faci.