| RigorMortis a întrebat:

In noaptea de 28 spre 29 am avut contact sexual neprotejat iar el si-a dat drumul in mine. Menționez ca eram in perioada nefertila. In noaptea asta ar fi trebuit sa imi vina menstruația. E posibil să fi rămas însărcinată sau doar întârzie menstruatia?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vei afla in viitorul apropiat. Sanse de sarcina exista la orice contact neprotejat si cresc daca exista si ejaculare

| Llllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Dacă el și-a dat drumul în tine cu siguranță ai rămas însărcinată! Mai bine ar fi să pleci să consulți un medic