| WhineUP a întrebat:

in primul rand, as vrea sa va urez un CRACIUN FERICIT alaturi de cei dragi! Sa va spun "necazul meu..." Cunosc un baiat din luna mai si acum de cateva zile vorbim despre combinat. Imi place mult de el si lui de mine cred... Dar mereu eu dau cu bata-n baltasad Ne-am cerut odata am2 la baie i ne-am int si ne-am sarutat. Iar apoi vorbea lucruri despre dragoste etc. A spus ca duminica [azi] vrea sa-mi zica ceva neaparat![ era vb de combinat sunt sigura (il cunosc destul de bine)] si am zis ca de abia ast sa ne vedem. A recunoscut ca ii sunt draga, foarte draga. Doar ca noi, ne certam apr in fiecare searasad din lucruri efectiv banale! dar ne impacam usor. Numai ca sambata eu i-am zis "la ce sa ne vedem? sa ne certam iar"de atunci s-a schimbat total, nu mai e la felsad nu mai vb asa desnu nimic crying Tin foarte mult la el si imi este foarte drag sad Cum as putea sa repar ceea ce am stricat?sad si sa-i dau de inteles ca vreau sa fiu cu el?sad va rogcrying?

3 răspunsuri:
| ioanapantea a răspuns:

Sa iti ceri iertare si zici ca este ultima data cand ai facut asta si sa ii ceri sa uite totul si sa ii spui ca vrei o relatie serioasa cu el. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce sa.i dai de inteles ca vrei sa fii cu el? ca din ce am citit deja esti cu el.Nu prea poti sa faci nimic, decat la discutiile despre chestii banale...la care zici ca va certati,sa mai lasi de la tine, chiar daca nu are dreptate, tu da.i. Sper ca te.am ajutat.Pwp:*

| sandero666 a răspuns:

Sa stii ca nu rezolvi nimic daca nu stati sa discutati serios.despre voi si relatia voastra...
asa ca... spune-i ca ai cv sa ii spui important si ia-ti inima in dinti.big grin si stai lin... iubirea trece cam peste orice daca este sincera