| Maya_9911 a întrebat:

happy In primul' rand mii de scuze ca am ales categoria aceasta, dar e cea mai accesata. si asa poate se vor bucura mai multi de urare! Craciun Fericit, si tot ce va doriti. mai ales sanatate ca'i mai buna decat toate. Va urez din seara aceasta, pentru ca maine sunt plecata. Si daca tot am inceput cu urarile, sa spun si Un An Nou fericit. Sa speram ca 2011 va fi si mai bun, si ne va gasi pe toti fericiti si impliniti. Sarbatori fericite, tuturor!

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Multumim mult, la fel si tie, draga mea.
Sa ai parte de tot ce iti doresti, sa fii sanatoasa si fericita!
Sarbatori Fericite si un An Nou Fericit si tie!

O seara placuta!happy

| Cineva12345 a răspuns:

Mesri la fel big hug

| SPIDER1 a răspuns:

Buna Maya! Si noi iti dorim tie un an mai bun si toata fericirea din lume.asta meritam cu totiibig hug