| Iuliana_9844 a întrebat:

Incep prin a va spune caam stat cu un baiat un an si 2 luni. ne-am despartit in urma cu o luna, aproape 2. Acum imi lipseste oarecum, am momente in care ma gandesc la el si as vrea sa fie langa mine, dar nu vreau sa ne impacam! Am vorbit cu el si mi-a spus ca ar vrea sa ne vedem. (sa mai vorbim, una`alta). Credeti ca as face ceva rau daca as accepta sa ne vedem?

3 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Daca va iubiti,recuperati-va relatia,e pacat sa se duca de rapa. Voi stiti de ce v-ati despartit, de obicei ambii gresesc intr-un cuplu, intr-o mai mica sau mai mare masura, dar in dragoste ierti multe tongue

| kissmebaby33 a răspuns:

Nu...dar iti vei aminti tot mai mult de el dar poate prin amintirile astea nu vei mai suferi asa mult

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

Nu,nu e nimic rau in a accepta:*.Dar daca incaa mai tineti unu la altulwinking De ce sa numai fiti impreuna? Presupun ca motivul despartirii e unul banal? sau chiar e ceva mai grav? Dar in legatura cu intrebarea, nu-i nimic rau:*