| Bastanul2018 a întrebat:

Intrebarea mea de azi este :
Ce tip de prezervative de la durex( pot fi si cu arome) pot folosi pentru a simti senzatia sexului dar totodata nici sa ni se rupa pentru ca de exemplu am folosit durex clasic cu cutia albastra si intr-adevar aubfost bune dar nu am avut nici o satisfactie. Mersi mult si va rog fara raspunsuri care nu isi au rostul.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Satisfactia se obtine prin sex, nu prin prezervativ.
Un prezervativ bun, se muleaza perfect pe penis, fiind ca o a doua piele pentru el, conferind mai mult conform si placere fetei si baiatului, daca se lasa in voia actului.
Motivul pentru care se rup prezervativele este masura inadecvata pentru cuculetul respectiv.
Cand cumperi masuri mari de prezervativ, se infasura pe cuculet in timpul sexului si pocnesc, cand ajung intins ela maxim.
Un prezervativ se cumpara dupa circumferinta penisului, nu dupa lungimea lui!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cumpara si foloseste prezervative Durex Pleasure Max cu striatii si puncte in relief. https://www.okazii.ro/......-a56056484 Distractie placuta si mult.....Succes!

| alina2k18 a răspuns:

Roag-o sa ti - o sugawinking
Satisfactie mai marewinking + nu se rupe nimicwinking [ poate doar gura eiwinking laughing ].

| Suki08 a răspuns:

Pai de obicei cu orice prezervativ nu simti nimic

| Randomuser2000 a răspuns:

Va rog si eu fara intrebari care nu si au rostul

| Rareș_Joseph_1990 a răspuns:

Durex real feel si daca poti sa cumperi si spray de orgasme durex ca exista. sunt foarte folositoare plus ca au si vitamine