| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, iubita mea stie sa se sărute cu limba iar eu nu prea stiu(nu spun de sărutul franțuzesc!)și as vrea sa îmi spună cineva pașii sărutului cu limba. Eu știu o idee dar nu sunt sigur dacă este asa:începi cu un sarut normal după deschizi încet gura, bagi limba, o miști puțin și după o retragi ușor și închizi buzele puțin și tot asa.Asa este sărutul cu limba nu? Dacă nu, corectați-ma va rog

Răspuns Câştigător
| Hypefox a răspuns:

E important sa nu te grăbești caci riști sa o zăbălesti peste tot.
Ia-te dupa ea laughing daca știe te dai tu singur dupa ea.
love struck

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa ceva nu-ti poate spune nimeni, trebuind doar sa exersezi cu iubitul sau iubita si numai daca ii place sa o faceti.

| Esti a răspuns:

Sărutul nu se explica se simte. sărut-o și lasă-te purtat de val