| Fikusul21 a întrebat:

Buna TPU
Iubita mea vrea sa rămânem singuri, dar nu avem cum. Întrebarea e :Cum putem găsi un loc mai ferit de lume unde să rămânem singuri?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deocamdata este mai greu, poate intr-o sala de cinema, sau intr-o garsoniera ori un apartament a unei cunostinte. La vara va fi mai simplu si mai usor fiindca va veti putea pierde pe o alee mai laturalnica a unui parc. big grin

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In camera ta sau a lui, nu ati putea fii singuri?
Va supravegheaza parintii?

| SG1995 a răspuns:

Daca era vara as fi sugerat seara intr-un parc plin de copaci si izolat, eventual testai terenu (gen vedeai pana la ce ora sta lumea pe acolo), dar iarna nu stiu, ai un amic care sta singur, un frate mai mare cerei o favoare cateva ore.

| siriusblack98 a răspuns:

Ne-ai umplut cu atatea detalii, ia-o mai usurel.Cati ani aveti, unde va intalniti de nu puteti sa fiti singuri (banuiesc ca va vedeti numa la gradinita).Va vedeti in Time Square de nu puteti sa ramaneti singuri cateva minute?

| Arlis a răspuns:

Astia care nu dau nici un fel de detalii, nici nu merita raspuns.